100% kylling – Lettfordøyelig protein som er rikt på glukosamin, B-vitaminer, kolin, aminosyrer som tryptofan, samt jern, sink, selen og sunne omega-6-fettsyrer. Bidrar til muskelutvikling, vevsreparasjon, opprettholdelse av leddhelse, forbedring av kardiovaskulære funksjoner og styrking av immunsystemet.
Vi velger nøye ut våre høykvalitets ingredienser basert på deres næringsverdi og funksjonalitet, og tørker dem deretter i små partier ved lave temperaturer, noe som resulterer i 100% naturlige og smakfulle monoprotein hundegodteri med et svært høyt næringsinnhold.
Pala's monoprotein hundegodteri er ideelle for alle kjæledyr – både hunder og katter elsker dem, enten de inngår i måltidene eller som sunne snacks!
- 100% kylling, uten tilsetningsstoffer
- Lokale råvarer
- Enkle å dele i mindre biter
- Ekstra gode for hunder med sensitiv mage
- Passer både hunder og katter.